Zobacz dlaczego warto nas odwiedzić

Odkryj Władysławowo...

Władysławowo to znana nadmorska miejscowość wypoczynkowa. Miasto cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród turystów z Polski. Bardzo często wśród urlopowiczów można spotkać osoby zza granicy. Letnisko położone jest u nasady Mierzei Helskiej, z jednej strony graniczy z Bałtykiem, z drugiej z Zatoką Pucką.

Tym co przyciąga turystów w to miejsce jest niewątpliwie piękna, szeroka plaża. W sezonie letnim nad brzegiem morza działają strzeżone kąpieliska. Ustawiane są również liczne atrakcje dla dzieci takie jak trampoliny czy dmuchane zjeżdżalnie. Dorośli natomiast mogą zagrać w siatkówkę, piłkę nożną czy wziąć udział w różnych konkursach.

Ciekawym miejscem jest także władysławowski port, wybudowany jeszcze przed wojną. Obecnie pełni on funkcję portu rybackiego, morskiego i pasażerskiego. Działa tu również przystań żeglarska. Chętni mogą skorzystać z oferty rejsów wycieczkowych po Bałtyku, a zapaleni wędkarze mają możliwość wypłynięcia kutrem rybackim na otwarte morze.

Kolejną atrakcją tego miasteczka jest Zatoka Pucka istny raj dla entuzjastów sportów wodnych. Miejsce to szczególnie upodobali sobie windsurferzy niewielka głębokość akwenu i silne wiatry stwarzają doskonałe warunki dla amatorów surfingu. Przy brzegu zatoki działa kilka szkółek windsurfingu, a także wypożyczalnie i przechowalnie sprzętu.

Na miłośników wycieczek rowerowych czekają liczne ścieżki rowerowe prowadzące na Hel lub w stronę Karwi. Z każdym rokiem przybywa także punktów, w których można wypożyczyć dwukołowy pojazd.

Copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

logo Akcept